Bramy i ogrodzenia

Balustrady i poręcze

Balkony i tarasy

Konstrukcje schodowe


Balustrady i poręcze
email: dolibog@dolibog.com.pl
Balustrady drogowe
Balustrady drogowe
Balustrady drogowe
Balustrady drogowe
Balustrady drogowe
|
© www.dolibog.com.pl


Kraty, balustrady i poręcze W naszej ofercie znajdują się między innymi balustrady oraz kraty do drzwi i okien. Kraty do drzwi i okien są estetycznym i skutecznym zabezpieczeniem przed "nieproszonymi gośćmi". Szeroka gama wzorów własnych pozwala na dobranie odpowiedniego projektu do praktcznie każdego rodzaju architektury. Istnieje możliwość realizacji projektów indywidualnych, wykonanych na specjalne życzenie klienta.

Kraty i balustrady wykonane są zgodne z kanonami sztuki kowalskiej, wzbogaconej o współczesne technologie. Do dyspozycji klienta są różne metody wykończeniowe wyrobów – patynowanie albo malowanie tradycyjne lub proszkowe na każdy dowolny kolor wybrany przez klienta.


Balustrady mostowe Oferujemy do wykonania balustrady mostowe wykonane wg. katalogu balustrad w pełni ocynkowane i malowane zestawem malarskim zatwierdzonym przez GDDKIA. Dodatkowo wykonujemy osłony przeciwporażeniowe montowane na wiaduktach nad trakcjami kolejowymi z pełnym zestawem mocowań. Osłony wypełnione siatką i blachą są także cynkowane i malowane w zależności od zamówień.

tel.   +48  32   289 82 19
fax.   +48  32   289 79 07

41-922 Radzionków,  ul. Strzelców Bytomskich 100

Dolibóg

Eugeniusz Dolibóg

tel. kom.    +48   502 534 774
e-mail:    dolibog@dolibog.com.pl

Stronę najlepiej oglądać z otwartymi oczami, na ekranie o proporcjach 16/10. Więcej zobaczysz przy wyższych rozdzielczościach.

© Dolibog.com.pl   Wszelkie prawa zastrzeżone. Zaprojektowane przez eYee.
Witryna jest własnością Kowalstwo Artystyczne Dolibóg. Wszystkie przedstawione tutaj informacje mają charakter ogólny.

2015 eYee - Projekt, HTML, CSS